Darujte 3D přání

Jste pozvaní na narozeninovou oslavu vaší malé neteře, synovce, vnuka nebo vnučky nebo kohokoliv jiného? Pokud ano, tak jste jistě již dávno začali přemýšlet nad tím, jaký dárek darujete. Nicméně jste již asi dávno zjistili, že vymyslet opravdu dobrý dárek, který obdarovanému opravdu k něčemu bude a nebude se jednat jen o další zbytečnost do domu, pak jste již určitě zjistili, že to není nic jednoduchého. Ovšem existuje tu stále jeden dárek, který potěší všechny, bez rozdílu věku – peníze!

narozeninový dárek

Peníze jsou zkrátka vděčné. Ocení je prostě každý. Za darované peníze si pak každý může koupit cokoliv, bude chtít. Ovšem otázkou zůstává, jak peníze šikovně zabalit a darovat? Máme pro vás jednoduchou, ale praktickou možnost – vložte bankovku do přání!

Ovšem nesmí se jednat o leckteré blahopřání, které koupíte za pár Korun v jakémkoliv papírnictví. V současné době technika již pokročila a vyrábí se opravdu krásné a originální přání.

Prvním, naprosto novodobým, ale přitom nádherným druhem blahopřání, je 3D přání. 3d přání k narozeninám Mymagic.cz se na první pohled velmi podobná tomu klasickému. Ovšem divy se začnou dít v momentě, kdy přání otevřete. Kromě typické básničky nebo říkanky zde naleznete i 3D obrázek, který na vás z blahopřání vyskočí.

narozeninové cukroví

Motivů, ve kterých se 3D blahopřání vyrábějí, je nespočet. Ovšem mezi ty nejoblíbenější patří 3D přání k narozeninám s motivy srdíček, miminek, zvířátek nebo květin. Nicméně na internetu naleznete i celou řadu dalších, naprosto originálních motivů.

Dalším typem novodobých přání, je blahopřání se zabudovaným hracím strojkem. Ten je umístěn přímo v přání, a jakmile se přání otevře, začne se ze strojku linout líbivá melodie. Dostupných melodií je nespočet. Můžete si tak vybrat z klasické narozeninové znělky, ale i jakýchkoliv nevšedních a originálních.