Internetové bazary

Jaké stránky jsou nejvíce spolehlivé. Kde nejrychleji prodáte a kde nejlépe nakoupíte?
puntíkaté kravaty
Vinted
Vinted, dříve “votoč vohoz” je asi největší internetový bazar jen pro oblečení. Přihlášení je snadné a pomocí hodnotícího systému vytvořený webem se o vybraném kousku dozvíte vše co potřebujete. Pomocí jednoduchého kliknutí se dá komunikovat s uživatelem a dohodnout vše potřebné.
Někteří nakupující jsou velmi nároční a chtějí po vás spoustu věcí jako fotku na postavě, zblízka apod. Je potřeba dát si pozor na vtipálky, kteří si od vás nechtějí nic koupit a jen prudí. Není jich ale mnoho a s trochou štěstí narazíte jen na opravdové zájemce.
Vinted nabízí také možnost vyměňovat mezi sebou, což je skvělý způsob, jak získat nové věci. Stačí hledat uživatele, kteří mají zaškrtnuté u věci, která se vám líbí políčko “měním”
Na tomto webu se dá nakoupit pánské a dámské oblečení, boty, kosmetika a šperky. Nenaleznete zde nic jiného jako v následujících webech.
Let go
Velmi propagovaná aplikace. Kromě oblečení zde seženete snad úplně všechno od mobilních telefonů po ponožky. Přidané inzeráty ale nemají tolik položek, jako po vás chce vinted, takže je občas potřeba doptávat se.
Přidávání inzerátu je velmi jednoduché. Stačí nafotit, napsat co to je a určit cenu. Zájemci vám potom napíšou do soukromých zpráv, kde vše dohodnete. Uživatelé aplikace většinou upřednostňují osobní předání.
oblečení za výlohou
Aukro
Podobně jako na Let go i na Aukru seženete všechno. Ale to je jediná spojitost. Oproti výše zmiňovaným webům aukro není bazar, ale internetová aukce. To znamená, že na svůj vyhlídnutý úlovek přidáváte cenu s nejnižší sazbou jedna koruna. Plně si ho můžete užívat až od 18 let.
Nákup je nejistý v tom, že nevíte, jak vysoko se cena vyšplhá a je potřeba hlídat si nabídku až do úplného konce, aby vám jí někdo nevyfoukl před nosem.
Aukro je známe zajímavými inzeráty typu na 3D troubu, neviditelný plášť a v minulosti se stránka zařadila do ne moc populární kategorie “Koutek reklamní tuposti” Mimo to také vyhrála už více populární ocenění jako například několikrát internetový obchod roku.