Malý oslavenec

Zvláště když jsou Vánoce, nebo když mají narozeniny. Nevím, jak je to se svátkem, ten se většinou ani neslaví. No dobrá, ale narozeniny se slaví zcela jistě, a právě na ně se zaměřuje tento mini článeček.

Jistě každý rodič přemýšlí, jak tuto oslavu pojmout. Samozřejmě se musí brát v potaz děti, ale také dospělí. Ti druzí se zabaví sami, o tom není pochyb, zvláště je-li dostatek alkoholu. A ti malí si také jistě poradí. Jenže to není zase tak moc jisté.

kouzelník

Jak známo, děti neudrží tak dlouho pozornost jako dospělí, a proto jim jen tak nějaká zábava nevydrží moc dlouho. Začnou vymýšlet nějaké pitomosti, a právě u nich většinou dojde k nějaké nepříjemnosti. Proto není od věci jim nějakou zábavičku vymyslet. Může jít o hraní různých her, nebo cokoli jiného. Pokud nemáte kde se inspirovat nezoufejte. Není třeba házet žito do flinty, nebo jak se to říká a zpozorněte. Dozvíte se, co je pro děti přímo super a je jedno jaké jsou věkové kategorie. Tahle zábava je totiž naprosto pro všechny, a to dokonce i pro dospělé. A při tom vás to nebude stát žádnou námahu. Stačí jen telefonát nebo mail, nic více není potřeba.

Pak dostane dětská oslava narozenin teprve ten řádný šmrnc a všichni budou spokojeni.

Tím jednoduchým řešením je kouzelník, který dokáže zabavit naprosto všechny věkové kategorie, od nejmenších dětí až po vousaté starce. Všechny dokáže zaujmout svými triky a svými žertíky. Věřte nebo ne, ale na toto dětské představení budou koukat i dospěláci a valit oči stejně jako děti.

kouzelnické karty

Kouzelník dokáže zabavit jak malou skupinku, tak velké publikum, takže nebude problém. Jen je dobré mu říci pro koho bude kouzlit a v jakém prostředí. To jsou v podstatě všechny informace, které potřebuje. Mimo místa konání a data samozřejmě.

Určitě kouzelnické vystoupení vyzkoušejte a uvidíte sami, jak budete chváleni a vynášeni až do nebes.