Výměna skla u mobilního telefonu

Pořídíte si nový telefon, je úplně nový a tak krásný. Chcete se k němu chovat moc hezky, samozřejmě si nepřejete, aby se rozbil nebo se mu cokoliv stalo, jenomže co se nestane, za pád dní vám spadne na zem, rozbije se roh telefonu nebo rovnou praskne celý displej. Neštěstí je na světě.

Máte Samsung s9? Stalo se vám něco podobného? Vlastníte ho už nějakou dobu nebo je nový a už musíte řešit výměnu skla? To je velice nepříjemné, naštěstí je to možné.

Výměna skla samsung s9 není zas tak složitá nebo časově náročná. Samotná oprava může trvat 1 až 2 dny.

Telefon bude jako nový! S rozbitým displejem se nedá na telefonu manipulovat. Nedá se s ním vlastně vůbec pracovat, nehledě na to, že to není zrovna dvakrát dobrá vizitka. I z hlediska bezpečnosti je nezbytné provést opravu.

Výměnu skla můžete ale nechat udělat pouze v případě, že je LCD displej neporušený. Pokud je displej funkční, pak není co řešit, sklo může do opravy na výměnu.

žena mobil

Za málo peněz hodně muziky

Nové sklo bude mít opravdu vysokou kvalitu, například v rámci dotyku displeje či světelného zdroje. Nenarušuje žádným způsobem vlastnosti telefonu ani jeho funkce či světelnost, barvy nebo jiné parametry.

Barva bude nastavená podle barvy vašeho původního skla. Můžete ji však změnit.

Rozbité nebo poškozené sklo nutně nemusí znamenat, že byste museli pořizovat celý nový telefon nebo vynakládat velké peníze na jeho opravu. Jde to i snadno, rychle a za skvělou cenu. Sklo bude reagovat úplně stejně na dotyk, jako před nehodou nebo poškozením. Funkce budou zachovány a všechny parametry zůstanou stejné. Ani nepoznáte, že jste ho museli vyměnit za nové.

muž telefon

Bez telefonu bychom se v dnešní době už zřejmě neobešli. Ať už ho máme v obalech nebo krytech či pouzdrech, vždy se najde způsob, jak nám může vyklouznout a padá rovnou na zem, nejlépe na beton či ještě něco horšího. To je zákon schválnosti, se kterým prostě musíme vždy počítat, ale můžeme nad ním i vyzrát a sklo si nechat jednoduše předělat za nové.