Tribulus terrestris pomáhá i ženám


Tribulus terrestris se stal jedním ze symbolů léčiv pro mužskou populaci, zaměřuje se totiž zejména na zvýšení množství testosteronu v krevním oběhu. Testosteron se pak postará o dostatek svalové síly a energie a postará se i o růst svalové hmoty. S testosteronem také úzce souvisí mužská sexualita, zejména schopnost erekce a ejakulace, a mají-li muži dostatek tohoto hormonu, nemívají zpravidla v tomto směru problémy. Jsou-li dostatečně vědomí a uvědomují si, že Viagra neřeší deficit testosteronu ve spojení s hormonální rovnováhou, pak dávají přednost přírodním lékům, kam patří i zmíněný Tribulus.

partneři na Gran Canaria

Co však možná nevíte, anebo jste tu informaci přehlédli, je možnost využít Tribulus pro ženy. Abyste to udělali, měli byste pochopit, jakým způsobem Tribulus, tedy Kotvičník, pomáhá právě ženám, a na základě jakých principů.

muž a žena

Psychika – Kotvičník zemní se řadí do kategorie takzvaných adaptogenních bylinek. Všechny mají tu kouzelnou vlastnost vytvářet hormonální rovnováhu, tedy stav, jaký by v těle měl panovat po většinu času. Rovnováhu rozkolísají zejména stresové vlivy, kam patří i nevhodná strava, ale v první řadě neurovnané mezilidské vztahy, příliš mnoho pracovních i jiných povinností, a celkově špatný životní styl. To vše vyvolává deprese a úzkosti a Kotvičník hormony srovná „do latě“, srazí adrenalin a kortizol a budete mít i lepší náladu. Depresivní stavy mohou ženy potkat v různých životních obdobích a proto se tato bylinka může hodit nejen v období menstruace či kolem porodu, ale kdykoli jindy, v domácnosti, v zaměstnání, na cestách či na dovolené.

Chuť na sex – i ženy se potýkají s nechutí na milování, a mohou za to právě rozkolísané hormony. Bulharský Tribulus je znám jako výborné a hlavně zcela bezpečné afrodiziakum pro muže i ženy bez vedlejších účinků a bez drogové závislosti – není to droga.