ORIGINÁLNÍ SEŠITY A DIÁŘE JSOU ALFOU A OMEGOU ÚSPĚŠNÉHO STUDIA

Jakkoliv je to nepříjemné, škola je zase tady! Jen málo lidí, kterým není pod deset let, se do školy skutečně těší, protože je zase čeká ten desetiměsíční kolotoč učení se, zkoušek a předávkování kofeinem. Jakkoliv se vám do té budovy plné nudy nechce, můžete si tento nástup do vyššího ročníku aspoň trochu zpříjemnit! Obklopíte-li se krásou, úplně zapomenete, že čas ubíhá tak příšerně pomalu!
Asi nejdůležitější věcí jsou sešity a diář. Proč diář? Protože od diáře se všechno odvíjí. Bez diáře jste nikdo, bez diáře jste vzduch! Jste nahraní! Bez diáře si nemáte šanci zapamatovat kdy je která zkouška a kdy je deadline odevzdání vašich seminárních prací!
vybavení školáka
A sešity máte pod rukama každý den – a pokud zainvestujete do originality, zůstanete díky nim motivovaní po celou dobu svého studia. Nekupujte si ty klasické, které seženete za 10 korun v každém papírnictví! Nevíte, kde hledat? Poradíme vám!
· Jedny z nejhezčích jsou od značky PAISLEY ONEmají na přebalu nádherné zdobné květinové motivy, které trochu připomínají linoryty, anebo antistresové omalovánky, a jsou všech různých barev. Firma se zaměřuje mmj. i na bloky v kroužkové vazbě, na penály, batohy, peněženky, kosmetické taštičky, či na pouzdra na brýle. Takže jestli chcete být v tomto školním roce perfektně sladění a prostě COOL, tato značka je pro vás jako stvořená!
vzdělávací sešit

· TARAKAN,to je umění, TARAKAN, to je revoluce! Jejich výrobky jsou všechny rukodělné a eko, protože mají obal z recyklovaného materiálu. Na eshopu najdete naprosto výjimečné ukázky nádherného art zboží, které prostě musí mít každý hipster!
pracovní diář
Těšit se můžete na diáře i skicáky, laděné do stylu vinylových desek, a na sešity, které vypadají, jakoby ze sbírky komiksů vypadly! Přebaly, inspirované stavbou lidského těla, rostlin, či zvířat, nejsou výjimkou, stejně jako téma divadla, cestování a Hollywoodu!


· Další zajímavou a veskrze lidumilnou variantou může být investice do sešitů a deníčků z chráněných dílen, všechno jsou to originály a najdou se mezi nimi opravdu krásné kousky!