Jak si na svou stranu přiklonit vašeho partnera


Někteří muži jsou vysloveně pro své partnerky velkou hádankou. Vůbec nemusí jít o klasické proutníky, co se ohlížejí za každou sukní, anebo milovníky piva, drahých aut, hokeje a dalších nesmyslů, které rádoby vytváří typickou mužskou image, máme tím na mysli vnitřní svět mužské duše. Rozdíl mezi mužskou a ženskou duší ve skutečnosti neexistuje, oba jsou v původním rozpoložení citlivé láskyplné bytosti, jde však o to, svému partnerovi co nejvíce porozumět, a to není snadné.

nahá dívka

Otevřete ve vztahu dialog – každá žena, která touží po tom, aby to ve vztahu klapalo, jak se říká, na všech frontách, by měla otevřít své srdce a nabídnout jej na dlani tak, aby i partner udělal totéž. Jakmile se rozvine vzájemný partnerský dialog a budete k sobě upřímní, budete na nejlepší cestě k vysněnému sexuálnímu dobrodružství. Výraz „sexuální dobrodružství“ nevolíme náhodně, protože skrze sex se dva lidé nejlépe poznávají, a vzniká tím mezi nimi to nejintimnější pouto.

Otevřenost v sexu podporuje tvorbu testosteronu – čím více si budete důvěřovat, čím méně se budete stydět a čím rychleji odhodíte nesmyslné sexuální předsudky, tím více se na sex budete těšit oba dva. Uvolněný partner se bude lépe soustředit na sexuální akt a snadno pak dojdete k vícečetným orgasmům.

dívčí úsměv

Stres – největším zabijákem sexu je stres, protože nejen, že blokuje tvorbu testosteronu, ale zároveň odvrací mysl někam zcela mimo realitu „tady a teď“. Nebude v tu chvíli s vámi v posteli, ale například v práci na výrobní poradě, a bude v duchu řešit konflikt se svými kolegy. Rozebírejte spolu všechny stresové situace, abyste je mohli společně eliminovat. Čím více stres udusíte, tím lépe se vám bude ve vztahu dýchat. Vhodným pomocníkem proti stresu jsou mimo různé antistresové pomůcky i rostlinky, rostoucí vysoko v horách, přezdívané jako adaptogeny. Jsou to například všechny dosud známé druhy Ženšenu. Jejich skutečná hodnota je mnohem vyšší, než cena Viagry na trhu, i když jsou nesrovnatelně levnější, než tento preparát.