Služby na úrovni

Naše společnost je etablovaná společnost s dlouholetými zkušenostmi s výkupem, prodejem a v nepolední řadě i zástavou aut auta-vykup.cz a různých vozidel. Ne každému vyhovuje prodej vozidla obvyklou cestou s čekáním na peníze a právě, pro tyto možné zákazníky poskytujeme službu, která spočívá v tom, že zákazník se buď dostaví na naší prodejnu, nebo si vozidlo nacení na našem online formuláři, zkontaktuje nás a my mu peníze dovezeme až k němu. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách, včetně kontaktů. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na toto téma a nemusíte mít ostych. Určitě nalezneme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám a našim krédem je, že jen spokojený zákazník se vrací a naše kladné zkušenosti v tomto směru, nás utvrzují v tom, že nastoupená cesta úcty k požadavkům zákazníka, je nejenom úspěšná, ale i správná.

auto

V dnešní době je trh s motorovými vozidly tak široký, že většina konkurence se soustředí, jen na určitou výseč tohoto trhu, ale naše společnost je jedinečná v tom, že je schopna pokrýt potřeby zákazníků širokým portfóliem vozového http://www.sixtleasing.cz/sprava-vozoveho-parku/ parku. Můžeme pomoci i zákazníkům, např. nákladními automobily, motocykly apod. Šíře tohoto záběru nám dovoluje, orientovat se v širokém spektru trhu a nalézat ty nejlepší podmínky pro naše zákazníky, protože jsme si vědomi toho, že spokojenost s našimi službami, je nejlepší reklamou a dobrá pověst, je pro nás alfou i omegou firemní strategie.

měna

Je našim firemním pravidlem, že na prvním místě je lidský přístup a skutečnost, že působíme na trhu, bez přestávky již od roku 1995, svědčí o tom, že se nám to daří. Mezi několika ukazateli, které určují spokojenost zákazníků, zdůrazněme třeba skutečnost, že peníze za výkup, či zástavu vozu obdržíte ihned na ruku, za cenu kterou vám sdělíme předem a vůz vykoupíme, či zastavíme takřka v jakémkoliv stavu a to vše při možnosti, že veškeré úkony provedeme přímo u vás bez dalších vašich přímých, či skrytých výdajů. Samozřejmostí, je přebrání všech záruk za technický stav vašeho vozidla a jakýchkoliv starostí s administrativou vás zbavíme a zajistíme formality ohledně zrušení pojištění.

Budeme se na vás těšit.