Posečte si zahradu bez námahy

V dnešní době už není třeba se namáhat při péči o Vaší zahradu. Existují roboty už i v zahradní technice, kteří Vám nejen ulehčí práci, ale také ušetří Váš čas.
 

Inteligentní robotická sekačka

Je jedno, jaký terén zahrady doma máte, nebo kolik překážek na zahradě je. Vývoj techniky jde stále kupředu, a to co bylo nemyslitelné před dvěma lety, je dnes již běžné.
Existují robotické sekačky, které zvládnou i složitý terén. Jedním z nich je Honda řady HRM – Míímo.
 
Jeho přednosti jsou:
·         velmi ostré 3 žací čepelky o velikosti žiletky jsou výkyvně zavěšeny na disku
·         po každém nabití, se začne disk otáčet v opačném směru, aby se čepelky co nejméně opotřebovávaly. Tímto je tedy zajištěna dvojnásobná životnost čepelí.
·         nízké provozní náklady
·         dlouhá životnost Li-lon baterie
·         při snížení kapacity baterie na nejnižší úroveň, se sekačka sama jede nabít do nabíjecí stanice a po nabití se opět vrátí k sekání trávy na místo, kde skončila
·         přehledný ovládací panel v českém jazyce
·         má číselný Pin kód proti odcizení
·         seká ve svahu i v dešti
·         nízká hlučnost
·         bezpečnost vůči překážkám
·         mulčovací efekt
            a mnoho dalšího
 
Nemusíte se bát pustit nového pomocníka na zahradu, když se tam budou prohánět děti nebo Vaši domácí mazlíčci. Sekačka je nastavena tak, že pokud narazí na nějaký předmět, nohu Vašich dětí, nebo cokoliv jiného, otočí se a změní směr sekání. To tedy znamená, že ji nevadí ani kořeny na povrchu země, zahradní domek, bazén apod.
 
Nevěšte hlavu ani tehdy, když víte, že jste technický antitalent. Autorizovaný dealer Vám sekačku naprogramuje podle Vašich představ.
 
Tyto chytré sekačky si můžete pořídit již od 45 000,- bez DPH. Jsou sice dražší, ale budete mít jistotu, že se s těmito pomocníky nenadřete jako s klasickými sekačkami, a k tomu můžete ušetřený čas využít třeba na výlet s dětmi, nebo jen tak relaxovat.