Rodina

Rodina je pro nás úplně vším, co máme, naší oporou, nejlepšími přáteli, ale často i původcem stresu. Všichni bezesporu potřebujeme mít vlastní rodinu, pro někoho jsou rodina všichni lidé, se kterými máme nějaký příbuzenský vztah, naopak pro jiné jsou rodina všichni nejlepší přátele, kteří nám jsou tak blízcí, že bychom pro ně udělali úplně cokoliv. Nikdo si nedokážeme ani představit, jaké by to bylo, kdybychom rodinu neměli, vždyť přeci již odmalička nás naše rodina vychovává a dává nám vše, co potřebujeme, bezpečí, jídlo, zdraví, lásku, apod. Rodina jsou pro nás úplně ti nejbližší a zajišťují nám střechu nad hlavou a vlastně až do našeho stáří se o nás stará.

nožičky a 4 ruce

Rodina jsou ti, kterým můžeme věřit úplně ze všech nejvíce, kterým můžeme říct úplně všechno a kteří na nás budou pyšní a věřit v nás, i když nás budou všichni ostatní pomlouvat.
Všichni víme, že s námi rodina bude úplně do poslední chvíle a bude s námi i v tom nejhorším, bude za námi stát, i když uděláme opravdu hroznou věc, za kterou by nás všichni ostatní okamžitě odsoudili.
Bohužel, občas se stává, že se některý z členů rodiny s někým jiným pohádá. Mnohdy to může být kvůli pomluvám, ale asi nejčastější příčinou budou peníze a vlastně veškeré dědictví. Někdo z prarodičů dá někomu méně, než by si představoval, a hned je z toho velký rozruch. Někdy se stává, že rodiče zanevřou na své dítě, protože mnohokrát udělalo něco opravdu špatného, například že opakovaně kradlo, ubližovalo, apod. Často se ale může stát, že dítě své chování napraví a rodiče ho začnou mít opět rádi.
rodinka na pláži
Matky i otcové občas od celé své rodiny odejdou a požádají o rozvod a to i někdy, kdy má se svým partnerem dítě, které je velmi malé. Tento příklad je opravdu příšerný, ale stává ze všech výše jmenovaných případů nejčastěji.

Všichni musíme jen doufat, že se nikomu z nás žádný z těchto jmenovaných případů nestane a budeme se svou rodinou šťastní, jak to jen jde.