Proč se lidé zajímají o módu?

 Všude kolem nás jsou hezké kousky oblečení, na Instagramu vidíme outfity v cenách nových aut, či se sami snažíme mít co nejhezčí šatník. Ale proč se lidé o módu zajímají a je pro ně tak důležitá? Důvodů je samozřejmě několik pro každého. Někdo chce vypadat jako jeho oblíbený zpěvák, či rapper. Ovšem utrácet ne zrovna malé peníze jen protože chci být, jako někdo jiný nezní moc chytře. Většina lidí zajímajících se o oblečení se i pohybuje mezi ostatními, kteří to sledují. Vidíte kamaráda, jak našel novou super značku a chcete ji taky a pomalu se taky.
Žena v hezkém outfitu
V podstatě se zajímáte abyste někam patřili, mohli to řešit s ostatními, a tak dále. Oblíkání se dobře, či řekněme draze je často i vyžadováno ve vyšší společnosti lidí.
 Musíme, ale rozlišovat módu. Jsou lidé, kteří se zajímají o vlastní upravování kousků a vytváření customů. Další skupinu mohou zajímat pouze high-end značky jako Gucci a Luis Vuitton. Někdo má rád čistě 1 designera pro příklad Gosha Rubchinskiy, či Virgil Abloh.
 Bavit vás mohou i samotné přednášky a šílené outfity, které můžete vidět. A sami se nemusíte nijak oblékat výstředně. Na výstřední kousky je expertem určitě Balenciaga s jejich košilí našitou na triko, nebo botami vypadajícími jako hranolky z McDonaldu.
Nachystaný retro outfit
 K většině žánrům hudby také existuje vlastní styl oblékání se. K rapu to budou velice drahé kousky, zlaté šperky plné diamantu, nejnovější designer věci. Přeci jen tihle lidé bývají většinou trendsetteři, kteří ovlivňují a určují co se bude nosit ať už chtějí, či ne vždy mají nějaký vliv. K metalu to budou řekněme stříbrné doplňky a převážně černá barva.
 Nechci všechny škatulkovat do 1 skupiny samozřejmě většina lidí se zajímá o více než jeden proud. Díky tomu mohou vznikat velice hezké a zajímavé kombinace. Móda se nám pořád vyvíjí a nikdy nevíme co nám dalšího přinese. Takže ať už ji sledujete jen protože vás baví, nebo pro inspiraci určitě nepřestávejte.