Dovádějte v ráji trampolín spolu s dětmi

Věřte, nebo ne, ale je vědecky dokázáno, že skákání na trampolíně je zdraví prospěšné. Už jen proto, že povzbuzuje dobrou náladu pomocí endorfinů, které se při tak skvělém skákání derou z těla ven. Co kdybyste program na dětskou narozeninovou oslavu přizpůsobili právě tak skvělému zážitku, jakým skákání je? Můžete si totiž užít spolu s Vaším malým oslavencem, a zároveň mu darovat dárek nad dárky!

trampolíny

Trampolínu nekupujte. Nemusíte!
V žádném případě není potřeba pořizovat trampolínu. Kam byste ji také umístili, když nemáte zahradu? Darujte svému dítěti k narozeninám program v centru, kde se to trampolínami jen hemží! Nemusí přece proběhnout jen klasické dárky, dort a podání rukou s blahopřáním na rtech. Vaše dítě si užije navíc pohyb, který je tak prospěšný tělu. A co je ještě báječnější? Tento skvělý pohyb prožije i s Vámi na soustavě trampolín! Nemyslíte, že svému dítěti uděláte největší radost tím, že společně strávíte sportovní slavnostní odpoledne?

To je vážně skvělý dárek!

  • Když vydržíte alespoň několik minut skákat na trampolíně, určitě zapomenete na starosti, které Vás pronásledují.
  • Stanete se tím malým dítětem, které se umí radovat z maličkostí.
  • Zbavíte se stresorů, které Vám překážejí prožívat radosti běžného života.

park
A i když jste vymysleli skákací program na dětskou narozeninovou oslavu pro svého potomka, i Vy si přijdete na své. V podstatě se samo sebou vyklube i další dárek pro Vaše dítě. Jeho rodiče se stanou usměvavými, bezstarostnými a dobře naladěnými rodiči. A to vidí Vaše dítě v běžném životě zřídka, viďte? Možná i Vy si uvědomíte, jak málo času věnujete svému milovanému dítku. Jak moc se staráte o majetek, i když přitom myslíte právě na Vaše dítě. Položte si otázku: Na co bude Vaše dítě jednou vzpomínat? Na společně prožité chvíle při společné zábavě? Nebo na to, jak se rodiče honili za hromaděním majetku, aby se jednou jejich dítě mělo dobře? Odpověď je jasná.