Odpovídá u přípravku Adipex retard cena účinku?

Není pochyb o tom, že cílem mnohých žen (ale i mužů) je štíhlá, vysportovaná postava. Taková, jakou vídáme na obálkách nejrůznějších časopisů nebo v televizních filmech. Naprostá většina z nás však podobnou figurou nedisponuje. To nám však nezabrání snažit se o ni všemi dostupnými prostředky. Nebo, téměř všemi.

Mnoho lidí by totiž v tomto případě chtělo výsledky s co nejmenší námahou. A nejrůznější reklamy, kde ukazují přípravky na hubnutí, které nám pomohou zhubnout bez otravných diet a cvičení, to jen podporují. Jaká je ale pravda?

detox2

To, zda budeme tloustnout či hubnout, závisí především na rovnici mezi příjmem a výdejem energie. Stručně řečeno, když přijmeme více energie, než vydáme, budeme tloustnout, v opačném případě pak hubnout.

Řešení zní tedy jednoduše – stačí omezit přísun jídla. To určitě zabere, že? Alespoň to si myslí mnoho žen, které jsou ochotny se prakticky vyhladovět. Ovšem následně jsou překvapeny, že to nemá žádný efekt. A pokud ano, tak se po nějaké době ztratí. Proč je tomu tak?

bazen4

Jde tu o to, že se zapomíná na druhou stranu rovnice. Je totiž faktem, že jídlo pro nás není jen zdrojem energie, ale také veškerých vitaminů, minerálů a ostatních potřebných látek. A potrava, která je dostatečná na to, aby tyto naše potřeby pokryla, je zároveň tak energeticky bohatá, že po ní budeme při současném sedavém životním stylu tloustnout.

Zdálo by se, že řešení je jednoduché – začít se více hýbat. Avšak to je příliš námahy a lidé milují zkratky a rychlá řešení. I proto je prodej veškerých léků na hubnutí tak lukrativní. Například u přípravku Adipex retard cena není tvořena jen výrobními náklady, ale především ziskem firmy, která tento přípravek vyrábí a prodává.

Není snad třeba říkat, že ani jeden z těchto zázračných prášků a koktejlů nefunguje. Proto zahoďte myšlenky na snadnou a rychlou cestu a uvědomte si, že zde žádné zkratky nejsou. Je to jen a pouze na vás.