Komu darovat propisku s vlastním potiskem

Propiska je vděčné téma, které udělá radost snad každému. Málokdo pohrdne propisovací tužkou, protože, jak se říká, „těch není nikdy dost“. U propisek samozřejmě můžete vyměnit náplň, ale vzhledem k tomu, že se jich vyrábí spousta typů, a vyznat se v nich není snadné, můžete koupit náplň, která se zrovna do té vaší propisky nehodí. Někteří lidé vám prozradí, že propisky občas dostávají jako dárek, velmi často se jimi prezentují firmy, které je rozdávají na firemních akcích, školeních, mítincích a dalších místech, kde mohou oslovit veřejnost a nějakým způsobem zapůsobit.

propiska s blokem

Reklama na propisce má navíc svou váhu, protože ji nosíte po kapsách, v tašce, v batůžku, v kufříku, máte ji připnutou na mobilním telefonu, máte ji na psacím stole zastrčenou v keramickém hrnku. Velmi často ji držíte v ruce a pokaždé, když toto gesto uděláte, zahlédnete pohledem nápis, anebo si s nápisem spojíte samotnou propisku, protože o jeho existenci již víte. Je to svým způsobem vlastně jakási rafinovaná reklamní záležitost, jejíž vypovídající schopnost je vyšší, než u reklamních letáků, které si mnozí lidé vůbec nepřejí vhazovat do poštovní schránky.

poznámkový blok s propiskou

Vytvořit propisku s vlastním potiskem není vůbec obtížné, stačí drobné písmo, malé firemní logo, jednoduchý styl, tisk v jedné barvě, a přesto tímto způsobem můžete oslovit stovky i tisíce lidí.

Propisku ovšem můžete darovat i vašim blízkým, třeba s papírovým diářem či záznamníkem to může být skvělý prezent pro spolužáky, pro kolegy v zaměstnání, či pro přátele, s nimiž se chystáte na nějakou společnou akci.

Jedete na vodu, jedete na hory – také jezdíte s přáteli na týdenní vodácká putování a v zimě na lyže? Pak byste mohli při každé takové příležitosti všechny účastníky obdarovat právě propiskou, nebo nějakým podobným, levným předmětem s potiskem, kam necháte zvěčnit datum a název akce. Bude to krásná vzpomínka, která by mohla udělat radost už jen pro to, že na své přátele myslíte s úctou a s láskou.