Chráníme automobilové klíče

V současné době není žádný přepych si pořídit vystřelovací klíče, které fungují na podobném principu jako vystřelovací nože. V ruce držíme nenápadnou krabičku, která samozřejmě má možná několik různých obrázků, co vše s ním můžeme ovládat. Nicméně její součástí je tlačítko, které když se zmáčkne, tak na svět vykoukne autoklíč. Je pravdou, že se jedná o velmi citlivou elektroniku, která by se měla chránit. Není problém se podívat na mobilní telefony, kdy vlastně taková silikonová pouzdra v podobě vaničky zachránila nejedno poškození při pádu.

pouzdro Audi

Silikonové pouzdro má své přednosti:

  • Je příjemné na dotek.
  • Nijak v ruce neklouže, čímž brání i snadnému vyklouznutí z ruky, pádu na zem a následnému rozbití.
  • Jedná se o měkký materiál, který je ale dostatečně pevný a pružný.
  • Hodí se na všechny aparáty.
  • Chrání přístroj před mechanickým poškozením.
  • Díky němu nepronikne dovnitř prach ani další nečistoty.
  • Je to ideální ochranný prvek pro automobilové klíče, které v současné době oplývají velmi citlivou elektronikou, kterou je nutné skutečně chránit.

pouzdro – klíč auto

Ochrana je prevencí

Vybrat si vhodné silikonové pouzdro není problém, protože výrobce nabízí prakticky velký výběr pro všechny typy automobilových vystřelovacích klíčů, akorát http://rejstrik.penize.cz/26725703-akorat-s-r-o bohužel bez příslušného loga. Kdo zrovna nechce použít silikonová pouzdra, tak může zvolit i koženou verzi ochrany, nicméně je to investice, která se rozhodně vyplatí. Nečekané poškození by mohlo vést ke komplikacím. Tudíž pořídit si ochranné pouzdro je rovněž i takovou prevencí, jak ochránit tuto citlivou elektroniku. Obaly na automobilové klíče není problém si objednat i na typy starších vozidel. Jedná se o skutečně ideální obaly s funkčními tlačítky. K obalu není samozřejmě problém si přiobjednat baterii, čip nebo mikrospínač či další komponenty. Lepší je preventivně ochránit citlivé komponenty, než řešit další vzniklé potíže a silikonová pouzdra jsou naprosto ideální ochranou.