Vedení účetnictví v Praze

Účetnictví je důležité pro každou firmu. Poskytuje nezbytné informace pro řízení a rozhodování. Nejen to, slouží také ostatním uživatelům. Vést účetnictví a dobře spravovat svoji firmu, to vyžaduje mnoho času. Pro mnoho lidí je účetnictví zlý sen již od střední školy. Jste-li jeden z nich a účetnictví Vám nic neříká. JK credit je zde pro Vás. Jsme rodinná firma, která zpracovává účetnictví, daně i mzdy pro firmy po celé České republice. Pokud máte zájem o zpracování účetnictví v Praze nebo máte případně další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Spravovat vaše účetnictví budeme nejen v Praze 4, ale rovněž nabízíme naše služby v Praze 5, 6, 9 a na dalších místech.

vedení účetnictví

Zpracování účetnictví Praha. Co pro Vás uděláme? Budeme za Vás spravovat veškeré účetní dokumenty tak, abyste mohli podnikat a nestarat se o administrativu. Vaše doklady zaevidujeme a odevzdáme za Vás státu všechny potřebné přehledy a přiznání. Vy tak bez starostí získáte ještě lepší přehled o svém podnikání. Již nebudete mít starost o správnosti či úplnosti účetních pokladů. Všechny nutné podklady si od Vás vyžádáme, zrevidujeme a až teprve poté je správně zaúčtujeme tak, abyste měli čistý štít. V případě potřeby Vás zastoupíme před finančním úřadem. Jedná se například o účetní audity, kontroly a jiné. Účetní závěrky, DPH a podobně automaticky za Vás předáme příslušným státním orgánům a tím Vám ulehčíme spousty starostí!

daň z příjmu

Kolik Vás tohle vše bude stát? Ceny kalkulujeme na míru pro každého zákazníka. Při trvalé spolupráci je možno dohodnout měsíční paušál. Měsíční paušál je pro mnohé klienty výhodnější než účtování ceny za jednotlivé zaevidované položky. Měsíční paušál obsahuje vždy předem domluvené služby. Více se o cenách dozvíte na webových stránkách. Vypracujeme Vám nabídku na míru. Kolik Vás to bude přesně stát? Rádi Vám stanovíme konkrétní nabídku na základě Vámi poskytnutých údajů.